عضویت این دفتر در سیستم رزرواسیون بین المللی هتلهای جهان , این دفتر را بعنوان یکی از قویترین آژانسهای مسافرتی در زمینه رزرواسیون هتل و هتل آپارتمان در کلیه نقاط دنیا تبدیل کرده است .

این دفتر با دارا بودن سه سیستم رزرواسیون بین المللی هتل  مخصوص آژانسهای مسافرتی , قادر است در کمتر از 3 دقیقه در بیش از 650  شهر توریستی جهان و بیش از 6400 هتل در شهرهای توریستی دنیا رزرواسیون هتل و هتل آپارتمان با بهترین قیمت و در هر زمان ممکن (سال نو میلادی - کنفرانسها و ...) انجام دهد .

از جمله ویژگیهای این سیستمهای  رزواسیون بین المللی , علاوه بر  امکان مشاهده عکسها و امکانات هتل , ارائه نقشه محل هتل و مراکز تجاری و مراکز خرید می باشد .

از جمله فعالیت دیگر این آژانس چارتر هتل در دبی - مالزی و تایلند (بانکوک - پاتایا - پوکت ) بصورت مستمر و در دیگر کشورهای جهان بصورت فصلی می باشد .

لیست قیمتهای استثنایی و غیر قابل رقابت و تخفیف دار هتلهای این آژانس در کلیه نقاط جهان را می توانید در صفحه اصلی سایت که  بصورت روزانه ,  بروز می گردد  مشاهده نمایید .

در خصوص رزرواسیون هتلهای داخل کشور عضویت این دفتر در مجموعه سفرهای ارزان قیمت کمک قابل توجهی  است در ارائه نرخهای غیر قابل رقابت و ارزان قیمت هتل و هتل آپارتمان در کشور .

از جمله هتلهای چارتر شده توسط این دفتر در داخل کشور , در شهرهای مشهد - کیش و شمال می باشد که جهت مشاهده قیمت  این هتلها می توانید همه روزه آخرین تغییر و تحولات نرخی را در صفحه اصلی سایت مشاهده نمایید .